Mezinárodní výzva na rizika působení elektromagnetických polí

Mezinárodní výzva na rizika působení elektromagnetických polí. Dne 11.5.2015 předložila skupina více jak 190 vědců z 39 zemí výzvu generálnímu tajemníkovi OSN a WHO. Více v angličtině zde: http://emfscientist.org/

Ve výzvě je uvedeno: Jsme znepokojeni stupňující se rychlostí nárůstu našich radiofrekvenčních expozic. Existují přesvědčivé důkazy, že elektromagnetické NF pole a radiofrekvenční VF pole, zejména ty digitálně modulované, působí jako systémový toxin u lidí, zvířat, ptáků a rostlin. Existují důkazy, že vedle vlastnímu efektu toxicity synergicky reagují s dalšími toxiny (včetně karcinogenů). Jsme přesvědčeni, že je extrémně neuvážené dovolit a dokonce podporovat další rozšíření digitálních bezdrátových zařízení v našich domovech, ve školách a na pracovištích. Pro každého jedince, včetně dětí, které jsou obzvláště citlivé, je už dnes téměř nemožné nebýt ozařován.
Evropská komise používá veřejné finance na pomoc při nasazování dalších bezdrátových zařízení. Evropská komise utrácí peníze daňových poplatníků a částkou 1.4 miliardy EUR financuje projekt “veřejnoprivátního partnerství 5G infrastruktury” http://5g-ppp.eu/about-us/, což přinese další úroveň komunikační infrastruktury a podporu nových bezdrátových aplikací, včetně:

  • 1000 krát vyšší kapacity bezdrátového prostoru a možností ve srovnání s rokem 2010
  • usnadnění velmi hustého nasazení bezdrátových komunikačních technologií, připojení více než 7 bilionů bezdrátových zařízení a poskytování služby pro více než 7 miliard lidí.

VIDEO: International Scientist Appeal on Electromagnetic Fields, Martin Blank, PhD Spokesperson from ElectromagneticHealth.Org on Vimeo.

Další informace a videa v angličtině   zde.  https://vimeo.com/electromagnetic

This entry was posted in Články and tagged . Bookmark the permalink.